مخاطبین کلاس های ما

مخاطبین کلاسهای ما

مخاطبین کلاسهای آیلتس ( IELTS ) و تافل ( TOEFL ) استاد آرین معمولا پزشکان ، پرستاران ، وکلا ، مهندسان ، اساتید زبان انگلیسی ، محققین ، تجار و بازرگانان و کلیه کسانی که قصد اقامت یا ادامه تحصیل در یک کشور خارجی یا ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکترا در داخل ایران را دارند و از نظر وقت محدودیت دارند و  طبقه مرفه که هزینه کلاس برایشان مشکل نیست میباشند. البته این امکان هم وجود دارد که کلاس نیمه خصوصی آیلتس تشکیل شود که هزینه کمتری را هر دانشجو متحمل شود.

امروز پرستاران راحت تر از افراد با مشاغل دیگر موفق به اخذ اقامت دائم از کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا ، استرالیا و ... میشوند و با توجه به اینکه شرط اولیه همه این کشورها داشتن مدرک آیلتس جنرال با نمره حدودا 7 میباشد بهترین گزینه برای شما عزیزان شرکت در کلاسهای حضوری یا آنلاین آیلتس استاد آرین از طریق اسکایپ میباشد تا با صرفه جویی در وقت و هزینه موفقیت خود را در آزمون آیلتس تضمین نمایید بدین منظور دوره فشرده آیلتس استاد آرین ویژه پرستاران طراحی شده است و شما میتوانید با گذراندن یک دوره جامع سطح زبان و مکالمه خود را افزایش داده و همزمان مهارتهای آیلتس را فرا بگیرید.

دوره بیزنس انگلیس ( BUSINESS ENGLISH ) و تقویت مکالمه استاد آرین ویژه مدیران با فرصت محدود : مناسب مدیران و تجار ( BUSINESS MEN ) و کلیه کسانی که نیاز به تقویت مکالمه برای کار در شرکتهای خارجی در داخل ایران یا در خارج از کشور را دارند میباشد چرا که پس از برداشته شدن تحریم ها علیه ایران باب مذاکرات و تعامل و تجارت با کشورهای انگلیسی زبان و بطور کلی دنیا باز خواهد شد و شرکتهای خارجی همچون گذشته به ایران خواهند آمد و نیاز به کارمندانی مسلط به زبان انگلیسی ( FLUENT IN ENGLISH  )  دارند و از این پس شما آگهی های استخدام با این مضامین را بسیار خواهید دید که این مهم میسر نخواهد بود مگر با شرکت در کلاسهایی که در کوتاه مدت دانش زبان شما را بصورت شگفت انگیزی افزایش دهد و البته شما را با لهجه نیتیو ( NATIVE ) آشنا سازد و از ابتدا با لهجه ( ACCENT ) صحیح انگلیسی را فرا بگیرید.

 دوره آیلتس ویژه مهندسین و متخصصین در صنایع گوناگون با دکتر آرین کریمی

 

IELTS for Engineers

 

دوره آیلتس ، دوره تافل استاد کریمی ویژه مهندسین و دانشجویان فنی و مهندسی : این دوره به گونه ای طراحی شده است که در کمترین زمان ممکن متقاضی آیلتس و تافل را با توجه دانش زبانی پایه ای که معمولا فارغ التحصیلان در رشته های فنی و مهندسی دارند برای کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس آکادمیک یا تافل ibt با نمره 100 به بالا آماده سازد. مزیت های شرکت در دوره عدم اتلاف وقت و در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت دانشجویان در این رشته میباشد که بصورتی کاملا ویژه با توجه به نیازهای متقاضیان شرکت در آیلتس و تافل طراحی شده است.

 

 دوره آیلتس ویژه پزشکان و متخصصین در بخش بهداشت و درمان با دکتر آرین کریمی

 

دوره آیلتس پزشکان

 

پزشکان عموما برای ادامه تحصیل چه در خارج از کشور و چه در ایران نیاز به مدرک زبان نظیر آیلتس و تافل دارند از اینرو دوره های آمادگی آیلتس و تافل دکتر کریمی با توجه به اینکه بصورت فشرده میباشد و تنها بر روی نقاط ضعف دانشجویان کار میکند از اتلاف وقت آنان جلوگیری میکند و از سوی دیگر پزشکان معمولا بسیار وقت کمی دارند و هزینه کلاس برایشان چندان اهمیتی ندارد کلاسهای آیلتس و تافل استاد آرین بهترین گزینه برای آنان میباشد و همچنین امکان شرکت در کلاسهای آنلاین آیلتس و تافل نیز وجود دارد.

دوره فشرده مکالمات تجاری استاد آرین ویژه تجار و بازرگانان : از آنجا که پس از شکست شدن تحریم ها آینده ای روشن در پیش روی تجارت و مراودات بین کشور عزیزمان ایران و دیگر کشورهای دنیا میباشد و نیاز به مکاتبات به زبان انگلیسی و مکالمات و مذاکرات تجاری و بازرگانی با شرکتهای خارجی کاملا محسوس میباشد استاد آرین دوره های فشرده مکالمات و مکاتبات تجاری و بازرگانی را برای ایرانیان عزیز برگزار میکند و در کوتاه ترین زمان ممکن امکان رسیدن به سطح خوبی از مکالمه مورد نیاز در محاورات بازرگانی ( Business English ) و مکاتبات بازرگانی ( Commercial Correspondence ) فراهم میسازد.

دوره آیلتس و تافل استاد آرین ویژه وکلا مناسب برای وکلایی که قصد ادامه تحصیل در رشته هایی نظیر حقوق بین الملل و ... را دارند میباشد که با شرکت در یک دوره جامع هم سطح عمومی زبان خود را بالا ببرند و از عهده مکالمات و کارهای روزمره خود بر آیند و هم مهارت های آیلتس و تافل را بصورت همزمان یاد بگیرند و موفقیت تحصیلی و کاری خود را تضمین نمایند.بدین منظور استاد آرین دوره فشرده خواصی را برای وکلای گرامی طراحی نموده است جهت اطلاع از شرایط دوره ها و آزمون تعیین سطح آیلتس و تافل با ما تماس حاصل فرمایید.

دوره مقاله نویسی و  نوشتن مقالات آی اس آی ( ISI ) استاد آرین : ویژه محققین و دانشجویان زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی ( B.A IN ENGLISH ) کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی ( M.A IN  ENGLISH ) و دکترای زبان در گرایش آموزش زبان انگلیسی ( P.H.D IN ENGLISH )  میباشد که نیاز به طراحی سیستم آموزش زبان ( CURRICULUM ) اعم از طرح درس ( LESSON PLAN ) و متریال آموزشی ( TEXT BOOKS ) دارند.

استاد آرین برگزار کننده کلاسهای تی تی سی T.T.C

 

 

دوره های تربیت مدرس آیلتس و تافل

 

همواره بهترین دانشجویان استاد آرین اساتید زبان انگلیسی و مکالمه زبان بوده اند که پس از گذراندن دوره جامع آیلتس یا تافل و کسب نمره 7 تا 8 در آیلتس آکادمیک یا نمره 100 تا 110 در آزمون تافل و همچنین یادگیری روشهای تدریس آیلتس یا تافل به تدریس آیلتس و تافل بصورت کاملا موفق مشغول میباشند و مایه افتخار استاد. بدیهیست این دوره مناسب افرادیست که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را دارا میباشند و قصد دارند مهارتهای زبانی خود را بهبود ببخشند و با مفاهیمی نظیر Testing و Teaching methodology آشنا شوند و روشهای طراحی و آنالیز تستهای آیلتس را فراگیرند.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

آفر ویژه امروز شما ؟ ( فقط برای دانشجویان مصمم )

سوال دارید ؟ مشاوره رایگان در واتساپ

  خانم میزبانی ( من آنلاین هستم )

whatsapp IELTS Counsellor

 

 خانم سام ( من آنلاین هستم )

 whatsapp IELTS Counsellor