دوره های آیلتس ( IELTS COURSES )

انواع دوره های فشرده آیلتس ( IELTS ) با دکتر آرین کریمی : دوره تک مهارت فشرده آیلتس در یک ماه ، دوره 4 مهارت فشرده آیلتس در 3 ماه ، دوره فوق فشرده تکنیک های آیلتس در یک ماه ، دوره فشرده آیلتس شگفت انگیز دکتر آرین کریمی بدون مطالعه در منزل ، دوره رفع اشکال آیلتس ، دوره مکاتباتی آیلتس شامل : برنامه ریزی ، معرفی منابع آیلتس ، آزمون ماک آیلتس ، آزمون تعیین سطح آیلتس و مشاوره آیلتس ، دوره IELTS SPEAKING ، دوره IELTS WRITING ، دوره IELTS READING ، دوره IELTS LISTENING

دوره های تک مهارت آیلتس

دوره های تک مهارت آیلتس

دوره اسپیکینگ ، دوره رایتینگ ، دوره ریدینگ یا همان درک مطلب و دوره لیستنینگ یا تقویت شنیداری آیلتس بصورت تک مهارت با دکتر آرین کریمی بصورت آنلاین و غیر حضوری مجازی یا بصورت حضوری در دفتر استاد برگزار میشود . این دوره آیلتس صرفا جهت افزایش نمره آیلتس و تقویت مهارت شرکت کننده آزمون آیلتس میباشد و تمرکز دوره بر روی تست زنی و تمرینات عملی آیلتس خواهد بود. لذا کسانی که قبلا در آزمون آیلتس شرکت کرده اند ولی نتیجه مطلوب را کسب نکرده اند یا نیاز به بهبود و کسب نمره بیشتری در یک اسکیل آیلتس را دارند بهترین انتخاب برایشان میباشد. با شرکت در دوره تک اسکیل آیلتس دکتر کریمی موفقیت خود را در آزمون آیلتس تضمین نمایید و بجای شرکت در کلاس تضمینی آیلتس در کلاس تخصصی آیلتس دکتر کریمی شرکت نمایید تا به راحتی به نمره دلخواهتان در آیلتس دستیابید.

 

مشاهده موارد...
دوره های جامع آیلتس هر 4 مهارت

دوره های جامع آیلتس هر 4 مهارت

دوره کامل آیلتس هر چهار مهارت آیلتس را پوشش میدهد و بر روی تک تک مهارتها و تکنیک های آیلتس در بخشهای مختلف آیلتس کار خواهد شد به گونه ای که در بخش رایتینگ علاوه بر نکات آیلتس کار عملی و کارگاه عملی رایتینگ خواهیم داشت تا دانشجو به پروداکتیویتی برسند و خود قادر به تجزیه و تحلیل و ایده پروری و نوشتن درباره موضوعات مختلف آیلتس باشند و در بخش ریدینگ آیلتس بگونه ای کار خواهد شد که علاوه بر اینکه برای تمامی انواع سوالات ریدینگ آیلتس استراتژی خاص گفته خواهد شد کارگاه عملی تست زنی ریدینگ آیلتس برگزار خواهد شد تا دانشجویان زیر نظر مسقیم استاد آیلتس به تمرین و تست زنی در بخش ریدینگ بپردازند و به مهارت لازم برای تست زدن در آیلتس دست یابند . در بخش لیستنینگ آیلتس نیز نکات و استراتژی خاص برای هر سکشن گفته خواهد شد تا دانشجویان آیلتس به راحتی تستهای بخش شنیداری آیلتس را بزنند و علاوه بر آن تمارینی برای تقویت مهارت شنیداری به متقاضیان دوره آیلتس دکتر آرین کریمی داده خواهد شد . در بخش اسپیکینگ آیلتس روشها و تکنیک های سخنوری و اصطلاحات و ایدیمز لازم برای اینترویو آیلتس علاوه بر تقویت اعتماد بنفس دانشجویان آیلتس برای قوی ظاهر شدن در روز اسپیکینگ به آنها آموزش داده خواهد شد.

 

مشاهده موارد...
دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس از طریق نرم افزار اسکایپ ، واتس آپ ، ایمو ، لاین ، و دیگر نرم افزارهای اینترنت بس که امکان ارائه ویدئو کنفرانس با کیفیت عالی حتی با اینترنت ضعیف را دارند قابل اجرا هست . ولی در نظر  داشته باشید که با توجه به وضعیت اینترنت ایران حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز برای کلاس آنلاین آیلتس و کلاس آنلاین زبان بطور کلی یک مگا بایت است که به راحتی با یک تماس با ISP خود ( شرکت ارائه دهنده اینترنت ) میتوانید سرعت خود را برای مدت کوتاهی یعنی طول دوره آیلتس خود با هزینه کمی در صورت نیاز ارتقا دهید. کیفیت کلاس آنلاین آیلتس با کلاس حضوری آیلتس دکتر آرین کریمی تفاوت چندان و محسوسی ندارد و شما میتوانید هر دو را امتحان و با هم مقایسه کنید تا تصمیم بگیرد کلاس آنلاین آیلتس برای شما مناسبتر است یا کلاس حضوری آیلتس ( با توجه به ویژگیهای شخصیتی خود ). هزینه کلاس آنلاین آیلتس با دوره حضوری آیلتس تفاوتی ندارد چرا که مهم زمانیست که استاد آیلتس به کلاس شما اختصاص میدهد نه نحوه برگزاری کلاس و این کلاسهای آنلاین صرفا جهت رفاه حال شما و جلوگیری از اتلاف وقت شما و همچنین ماندن در ترافیک و هزینه رفت و آمد و ... به این گونه و آنلاین ارائه میشوند وگرنه شما هر زمان که مایل باشید حتی در اواسط دوره آیلتس خود میتوانید الباقی جلسات دوره آیلتس خود را حضوری در دفتر استاد آرین کریمی در کلاس شرکت نمایید و به صورت رو در رو کلاس داشته باشید. تصحیح رایتینگ آیلتس هم به راحتی در کلاسهای آنلاین آیلتس ممکن میباشد بطوری که دانشجو آیلتس قبل از شروع هر جلسه کلاس تکالیف رایتینگ خود را از طریق تلگرام ارسال میکند و سر کلاس آیلتس استاد رایتینگ شما را در حضور مجازی خودتان میخواند و تصحیح میکند و اشکلات شما را به شما گوشزد و نکات گرامری لازم را برای شما توضیح میدهد تا در رایتینگ های بعدی رعایت کنید و در پایان فایل ورد رایتینگ تصحیح شده شما را در تلگرام به شما بر میگرداند تا بعدا دوباره مطالعه نمایید و به اشکالاتتان پی ببرید. در کل هیچ تفاوتی بین دوره آنلاین آیلتس دکتر آرین کریمی با دوره حضوری آیلتس و زبان ایشان وجود ندارد.

 

مشاهده موارد...

تماس ( تا 12 شب )

 09125000158

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

JO Instagram Contact Button

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ