منوی آخرین اخبار

کمپین جدید آیلتس قصد دارد تا جهانیان را به گفتگو طلب نماید

 

آخرین اخبار آیلتس در دنیا

 

این هفته، آیلتس معتبرترین آزمون انگلیسی جهان کمپین جدیدی را راه اندازی کرد تا مکالمات بشری را به ما یادآوری کند.

این کمپین که از طریق شبکه های اجتماعی در 9 کشور برگزار می شود ، براساس الهام گرفتن از داستان های سه شرکت کننده آزمون آیلتس در هنگام رسیدن به اهداف زندگی، تحصیل، شغل و مهاجرت خود نهادینه شده است.

 

 

آیلتس در پی در محاصره قرار گرفتن جهان و تمام محدودیت های فاصله فیزیکی این کمپین را توسعه داد.

واریک فری لند، مدیر عامل آیلتس در آموزش برنامه توسعه فردی ( IDP Education ) گفت: "امسال بیش از هر زمان دیگر، قدرت ویژه مکالمات انسانی به ما یادآوری شده است".

وقتی ما نمی توانیم به گرد هم آییم، مکالماتی را به اشتراک می گذاریم تا بتوان بیشتر با خانواده ها، مشاغل و مطالعات خود در ارتباط باشیم.

 

"آیلتس آزمونی است که حول محور اطمینان مردم است و اعتماد به نفس آنها را در یادگیری زبان انگلیسی بالا می برد و این کار آنها را قادر می سازد  تا مکالمات مورد نیاز خود را انجام دهند".

آیلتس ، آزمونی که بیش از 10 هزار سازمان در سراسر جهان به آن اعتماد دارند، معیار جهانی ارزیابی مهارت انگلیسی افراد است.

 

آقای فری لند گفت: یکی از جنبه های اصلی آزمون آیلتس به عنوان یکی از آزمونهای رسمی زبان انگلیسی تمرکز آن بر روی مکالمات انسانی است، نه مکالمه با کامپیوتر، همانند برخی از آزمون های استاندارد انگلیسی سطح پائین که در بازار عرضه شده اند.

 

"ما از این موضوع آگاه هستیم که هوش مصنوعی در حال پیشرفت است، اما هنوز در جایگاهی قرار نگرفته است که بتواند  مکالمه انسان به انسان را به روشی که بتوان به آن اعتماد کرد، تقلید کند".

 

" می دانیم افرادی هستند که سعی دارند به تست های استاندارد سطح پائین تر، کوتاه تر کامپیوتری اعتماد کنند، ولی متاسفانه با این کار خود را برای شکست در این مسیر آماده می کنند".

 

" هنگامی که اهداف تغییر زندگی مانند دستیابی به شغل رویایی شما یا جابه جایی در سطح بین المللی در پیش است، مشتریان ما می دانند که شما نمی توانید راه های کوتاه مدت را موفقیت در این مسیر انتخاب کنید".

 

راه اندازی این کمپین در حالی آغاز شده است که مراکز آزمون آیلتس در سراسر جهان بازگشایی شده اند.

با اقدامات احتیاطی مضاعف برای فراهم کردن یک تجربه ایمن در روز آزمون ، آیلتس  دربیش از 130 کشور دنیا هم بصورت کتبی و هم بصورت آزمون IELTS کامپیوتری را ارائه می دهد.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

آفر ویژه امروز شما ؟ ( فقط برای دانشجویان مصمم )

سوال دارید ؟ مشاوره رایگان در واتساپ

  خانم میزبانی ( من آنلاین هستم )

whatsapp IELTS Counsellor

 

 خانم سام ( من آنلاین هستم )

 whatsapp IELTS Counsellor