منوی آخرین اخبار

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند

 

آیلتس با اهداف صلح جویانه خود به ارتش ویتنام کمک می کند


یک بیمارستان نظامی در ویتنام یک قدم به عضویت در یک ماموریت صلح جویانه سازمان ملل نزدیک شد پس از اینکه بسیاری از کارکنانش مهارتهای  زبان خود را با آمادگی برای آزمون آیلتس تقویت کردند.

 

175 بیمارستان مستقر در جنوب ویتنام برای فرستادن یک تیم پزشکی برای ایجاد یک بیمارستان سطح دو در سودان جنوبی به عنوان بخشی از یکی از اولین ماموریت های حفظ صلح که ارتش مردم ویتنام در خارج از کشور انجام داده بود، انتخاب شد.

 

به عنوان بخشی از پذیرش سازمان ملل متحد، بیمارستان مجبور بود که مهارت زبان انگلیسی کارکنان خود را ثابت کند، با سطح مورد نیاز در نمره باند IELTS 5.5.

 

برای کمک به تیم، اداره وابسته به وزارت دفاع استرالیا سفارت استرالیا در ویتنام، حامیان برنامه، با مدرسه زبان ACET IDP به ارائه دوره های فشرده زبان انگلیسی پیوست.

 

پس از سه ماه مطالعه و تعهد، 17 نفر از کارکنان، IELTS را پذیرفتند و نمره هدف را به دست آوردند، به این معنی که تیم بیمارستان اکنون یک گام نزدیک به استقرار است.

 

وارویک فریلاند، مدیرعامل IELTS در آموزش IDP، گفت که این مثال نشان می دهد که IELTS یک آزمون جهانی است که به مردم امکان می دهد که نقاط قوت مهمی را به دست آورند.

 

"ما افتخار می کنیم که IELTS نقش مهمی در کمک به ماموریت حفظ صلح در 175 بیمارستان دارد و پیش از 175 بیمارستان در حال انجام چنین مأموریتی مهم است. تستهای جهانی منظم و همچنین سیستم نمره دهی ما اعتماد بالایی را از سطح زبان دانشجویان فراهم میسازد. "

 

آیلتس آزمون پیشرفته زبان انگلیسی در سطح بالا برای تحصیل، کار و مهاجرت است. به نتایج آن بیش از 10،000 سازمان در سراسر جهان، از جمله بسیاری از سازمان های نظارتی ملی پزشکی، اعتماد دارند.

 

آیلتس به طور مشترک متعلق است به شورای بریتانیا، IDP متعلق به IELTS استرالیا و سیستم ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

آفر ویژه امروز شما ؟ ( فقط برای دانشجویان مصمم )

سوال دارید ؟ مشاوره رایگان در واتساپ

  خانم میزبانی ( من آنلاین هستم )

whatsapp IELTS Counsellor

 

 خانم سام ( من آنلاین هستم )

 whatsapp IELTS Counsellor