دوره خصوصی آمادگی آزمون جی آر ای با بهترین استاد GRE ایران دکتر آرین کریمی

Rated 5/5 based on 659 reviews

خانه جی آر ای تهران : تدریس خصوصی جی آر ای با بهترین اساتید GRE ایران

 

TEHRAN GRE HOUSE

زیر نظر بهترین استاد جی آر ای تهران دکتر آرین کریمی

 

استاد آرین کریمی بهترین و با سابقه ترین مدرس آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی آیلتس تافل جی آر ای میباشد. کلیه کلاسهای اساتید جی آر ای این مرکز زیر نظر مستقیم دکتر آرین کریمی و با برنامه ریزی صحیح و نظارت مستقیم ایشان برگزار میشود. متد منحصر بفرد دکتر کریمی در تدریس آزمون جی آر ای عامل موفقیت دانشجویان بسیاری در آزمون GRE شده است. آموزش نکات GRE بصورت نکته و تست و بدور از وقت کشی های مرسوم در کلاسهای عمومی زبان انگلیسی. آموزش حرفه ای آزمون GRE کمکی به سزا به دانشجویانی که قصد تحصیل در آمریکا در مقاطع دکتری و بالاتر را دارند خواهد داشت.

 

در کلاس جی آر ای (GRE) روی چه مهارت هایی کار می شود؟


آزمون جی آر ای سه مهارت اصلی را در سه بخش زیر تست می کند:

Analytical Writing Assessmen - Verbal Reasoning - Quantitative Reasoning


اولین بخش آزمون جی آر ای رایتینگ یا Analytical Writing Assessment است. به طور ساده اگر بخواهیم بگوییم، در این بخش مهارت شما در تحلیل موضوعات و شناسایی سفسطه یا مَغلَطِه های موجود در یک متن انگلیسی تست می شوند.

 

بخش Verbal Reasoning مربوط به درک مطلب و دامنه لغات است. در این بخش هم دامنه لغات شما بطور مجزا سنجیده می شود و هم توانایی درک مطلب و قدرت استدلال شما به زبان انگلیسی تست می شوند.

 

بخش Quantitative Reasoning هم مهارت استدلال ریاضیاتی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. مباحث ریاضی این قسمت در حدی پایین تر از دبیرستان، یعنی بدون مباحثی مثل انتگرال، مثلثات و مباحث پیشرفته دیگر، هستند. سرعت عمل و تسلط کامل بر تمام مباحثی که ممکن است در آزمون جی آر ای مطرح بشوند برای گرفتن یک نمره عالی در بخش ریاضیات جی آر ای (GRE Quantitative Reasoning) ضروری است و نباید این بخش را دست کم بگیرید.

 

بخش اول: رایتینگ جی آر ای GRE Analytical Writing


با توجه به دانشگاهی که قرار است برایش اپلای کنید، نمره رایتینگ شما در GRE می تواند بسیار سرنوشت ساز باشد. رایتینگ آزمون جی آر ای از دو قسمت زیر تشکیل شده است:

 

رایتینگ Argument
رایتینگ Issue


در رایتینگ Argument، شما باید یک پاراگراف را بخوانید و ایراد های منطقی آن را پیدا کنید و با توجه به مواردی که در سوال پرسیده شده این ایراد های منطقی را در رایتینگ خودتان گزارش کنید. در این بخش از کلاس من ابتدا به شما تمامی ایراد های منطقی رایج در آزمون را آموزش می دهم و نحوه پیدا کردن این ایراد ها را در تعداد خیلی زیادی از سوال های واقعی آزمون جی آر ای نشان می دهم. بعد از اینکه کار ما در کلاس با این بخش از رایتینگ آزمون جی آر ای تمام بشود، شما به راحتی و در کمتر از ۱ دقیقه می توانید از هر سوال Argument بیش از ۵ ایراد پیدا کنید و با انتخاب سه تا از ایراد های بزرگ یک رایتینگ خیلی خوب بنویسید.

 

اگر می خواهید یک رایتینگ Argument خیلی خوب بنویسید، باید بتوانید ایراد های منطقی را در سطوح مختلف (کلمات، مفاهیم، نتیجه گیری) پیدا کنید. من در کلاس به شما یاد می دهم چطور متن ها را به شکل انتقادی ببینید و در سریع ترین زمان ممکن ایرادهایی که گفتم را پیدا کنید. ETS (برگزار کننده آزمون GRE) در سایتش لیستی از سوال های Argument منتشر کرده و از همین لیست در امتحان سوال می دهد. من به دانشجویانی که در کلاس جی آر ای من شرکت می کنند لیست سوال های Argument را به همراه ایراد های منطقی تک تک این سوال ها و البته ۵۰ سوالی که ETS در ۷۵ درصد مواقع از آنها استفاده می کند خواهم داد تا با استفاده از این اطلاعات مطمئن باشند در این بخش از رایتینگ GRE نتیجه ای عالی می گیرند.

 

رایتینگ Issue در GRE از جهاتی شبیه رایتینگ Independent آزمون تافل یا رایتینگ Task 2 آزمون جی آر ای است. از این نظر که در سوال Issue شما باید نظر خودتان را در مورد یک موضوع بنویسید. البته گرفتن یک نمره خوب در این بخش کار راحتی نیست و نیازمند یادگیری روش نگارش درست و تمرین کافی است. من در کلاس های جی آر ای برای این رایتینگ قالب هایی از پیش آماده شده به دانشجو ها آموزش می دهم که با قرار دادن ایده های خودشان در این قالب ها میتوانند در زمان ۳۰ دقیقه داده شده در آزمون یک رایتینگ قوی (هم از نظر تعداد کلمات و هم از نظر قدرت ایده ها و ساختار) بنویسند.

 

بخش دوم: وربال جی آر ای GRE Verbal Reasoning


بخش وربال آزمون جی آر ای شاید از نظر اکثر دانشجو ها سخت ترین بخش این آزمون باشد. در این بخش توانایی شما در درک و استدلال متون به زبان انگلیسی و همچنین میزان دامنه لغات شما سنجیده می شود. به طور کلی می توان سوال های این بخش را به سه نوع تقسیم کرد:

 

Text Completion
Sentence Equivalence
Reading Comprehension


در دوره های آمادگی برای آزمون جی آر ای بعد از معرفی هر یک از این انواع سوال ها، تکنیک های لازم برای پیدا کردن پاسخ های صحیح به شما آموزش داده می شود. به عنوان مثال، در بخش Reading Comprehension یا همان درک مطلب شما یاد خواهید گرفت چطور GRE با کلمات بازی می کند تا گزینه های غلط تولید کند. هچنین یاد می گیرید چطور باید به صورت بهینه متن ها را طوری بخوانید تا در انتهای آزمون وقت کم نیاورید.

 

برای سوال های Text Completion هم من به شما یاد می دهم چطور از روی ساختار جمله ها کلمه ای که باید در جای خالی قرار بگیرد را حدس بزنید و به راحتی از میان گزینه های داده شده پیدا کنید. بعضی از دانشجو ها وقتی به سوال های Text Completion می رسند فقط بارها و بارها متن را می خوانند و بعد به سراغ گزینه ها می روند و یکی یکی آنها را چک می کنند تا گزینه صحیح را پیدا کنند. این کار به شدت وقت گیر است و به همین خاطر در آزمون جی آر ای “وقت کم آوردن” یکی از شایع ترین مشکلات دانشجو ها است. پس، با یادگیری روش درست پاسخ دادن به این سوال ها شما می توانید وقت زیادی را برای سایر سوال های بخش وربال جی آر ای ذخیره کنید.

 

بخش سوم: ریاضی جی آر ای GRE Quantitative Reasoning


ریاضی یکی دیگر از بخش های آزمون جی آر ای است. برای اینکه دید بهتری نسبت به این بخش از آزمون داشته باشید لطفاً مقاله ریاضی GRE و انواع سوال های آن را مطالعه کنید.

 

برای کلاس ریاضی جی آر ای من یک مجموعه آموزشی کامل طراحی کرده ام. در کلاس هر چیزی که برای گرفتن نمره کامل ۱۷۰ در ریاضی GRE لازم دارید را از پایه تا پیشرفته به شما آموزش می دهم. تمام آموزش های این بخش با مثال ها و تمرین های فراوان همراه هستند تا هر چیزی که در کلاس درس داده می شود در همان کلاس برای دانشجو تثبیت شود. همچنین، بعد از اینکه کلاس تمام شد تمرین هایی به دانشجو ها داده می شود تا بین جلسات و در خانه هم بتوانند بطور مستمر در حال یادگیری و تکرار مفاهیم تدریس شده در کلاس باشند.

 

چون آموزش ریاضیات جی آر ای در کلاس های جی آر ای من کامل و جامع است، با یادگیری موضوعات تدریس شده در کلاس، تمامی دانشجو ها می توانند همه سوال های موجود در نمونه سوال های واقعی آزمون که توسط ETS منتشر شده را حل کنند. یعنی دیگر برای حل هیچکدام از سوال های موجود در کتاب های Official GRE Quantitative Reasoning Practice Questions و Official Guide to the GRE Revised General Test نیازی به یادگیری حتی یک موضوع جدید نخواهید داشت.

 

تک مهارتی بودن کلاس جی آر ای


در کلاس جی آر ای ما روی هر سه بخش بالا کار می کنیم. البته به دلیل ماهیت این آزمون و این حقیقت که ممکن است بعضی دانشجو ها (مثلاً دانشجوهایی رشته های مهندسی) بخواهند خودشان روی ریاضیات جی آر ای کار کنند یا مثلاً دانشجوهایی نیازی به نمره رایتینگ جی آر ای نداشته باشند، هر سه مهارت آزمون جی آر ای بصورت مجزا ارائه می شوند و کلاس های این سه مهارت همواره بصورت جداگانه یا همان “تک مهارتی” برگزار می شوند.

 

کلاس وربال GRE Verbal

کلاس ریاضی GRE Quantitative

کلاس رایتینگ GRE

 

نحوه بر گزاری کلاس جی آر ای


هر سه کلاس جی آر ای بالا بصورت آنلاین (با نرم افزار اسکایپ) برگزار می شوند. دقت کنید کلاس های آنلاین تنها به صورت خصوصی (تک نفره یا دو نفره به انتخاب خود دانشجو) برگزار می شوند.

 
گروه آموزش زبان و آیلتس دکتر آرین کریمی

گروه آموزش آیلتس و تافل استاد آرین کریمی

www.arian-ielts.com

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

JO Instagram Contact Button

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ