تغییر با آموزش آغاز می شود و مستلزم عمل است

Rated 5/5 based on 715 reviews

 

 

Dr. Arian Karimi ESP Center

 

تغییر با آموزش آغاز می شود و مستلزم عمل و تمرین است

 

ETS به هر کدام از سازمان های بنیاد شبکه جهانی Black Lives Matter و کنفرانس رهبری در صندوق آموزش حقوق مدنی و حقوق بشر 25000 دلار کمک کرده است. هر دو سازمان در ریشه کن کردن نژادپرستی و محافظت از حقوق مدنی و انسانی افرادی در جامعه ماست که به حاشیه رانده می شوند، و این کمک ها بخشی از تعهد مداوم ما برای از بین بردن نژادپرستی و تعصبات و افزایش عدالت در آموزش و پرورش و جامعه گسترده تر ما است.

Black Lives Matter  از ابتدای تاسیس خود در سال 2013 بر ریشه کن کردن برتری سفید پوستان و سازمان دهی تلاش های مردمی در جوامع سراسر کشور برای مبارزه با اقدامات خشونت آمیز علیه سیاه پوستان تمرکز کرده است.  کنفرانس رهبری در صندوق آموزش حقوق مدنی و حقوق بشر با ماموریت "ساختن آمریکایی به اندازه ایده آل هایش" در سال 1969 تاسیس شد تا حمایت عمومی از سیاست هایی را که موجب ارتقاء و حمایت از حقوق مدنی و انسانی همه مردم می شود ، ایجاد کند. این موارد شامل عدالت آموزشی، حق رای و اصلاح عدالت کیفری است.

علاوه بر این ETS در برابر StopHateforProfit موضع گرفت. ETS در پاسخ به درخواست های اقدام از سوی لیگ ضد افترا،NAACP ، غول های خفته، مطبوعات آزاد و عقل سلیم،  تبلیغات همه مارک های خود را در فیس بوک و اینستاگرام از اواخر ماه ژوئیه به عنوان بخشی از کمپین نفرت برای سود ، متوقف کرد. ما معتقدیم که با گرد آوردن سایر مشاغل، می توانیم فیس بوک را مسئول قرار دهیم تا آنها را از تولید درآمد تبلیغاتی و محتوای نفرت انگیز جلوگیری کند و از افراد و جوامعی که هدف نژادپرستی و نفرت هستند حمایت بیشتری کنند و ایمنی را در گروه های خصوصی افزایش دهند.

 

 

تغییر با درک آغاز می شود و مستلزم عمل است

 

اعتراضات اخیر علیه بی عدالتی نژادی، نابرابری و خشونت علیه جوامع سیاه پوستان ، بر روی اختلافات خطرناکی که در جامعه ما وجود دارد ، متمرکز کرد. در حالی که ما در ETS در احساس ناامیدی و عصبانیت سهیم هستیم، این حس دوباره ما را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی آموزش  دوباره زنده کرده است. با بیش از هفت دهه تحقیق، ما می دانیم که نابرابری در آموزش باعث ایجاد نابرابری در سلامتی، درآمد، فرصت و خوشبختی می شود.

ما همچنین می دانیم که تغییر با دانش آغاز می شود. ما برخی از تحقیقات خود را با تغییر دادن روحیه در مورد آنچه در باره این موضوعات آموخته ایم، به اشتراک می گذاریم:از ایجاد مسیرهای موفقیت در هر سطح از تحصیلات تا درک و کاهش اختلافات در عملکرد بین دانش آموزان سیاه و سفید تا اثرات تصمیمات بودجه آموزشی از این قبیل موضوعات می باشند.

 

اما ما می توانیم کارهای بیشتری را انجام دهیم.

 

ما هم اکنون در حال نگاهی سخت و دشوار به سازمان و فرهنگ خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که فضای امنی را فراهم می کنیم که هر یک از کارمندان ما بتواند در آن پیشرفت کند.

در خارج از دیوارهای خود، ما از قدرت دعوت خود در بخش آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد تا بحث و ایده ها را در جهت پیگیری بی امان عدالت تحریک کنیم. ما به تحقیق در مورد این مباحث ادامه خواهیم داد وداده ها ، بینش ها و منابعی را تولید خواهیم کرد که می توانند تغییرات معنی داری را نشان دهند. و ما به کار با سازمانها در همه جنبه های آموزشی ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم این مسائل تا زمانی که ریشه کن نشود در اولویت هستند.

ETS بر این مفهوم بنا نهاده شد که همه افراد باید به آموزش دسترسی داشته باشند، نه فقط افراد با پیشینه ، ابزار و نژاد خاص بلکه تمامی افراد باید از این امکانات یکسان بهره مند شوند. ماموریت ما و دلیل وجود ما کمک به پیشرفت کیفیت و عدالت در آموزش برای همه است. ما همچنان به آنچه امکانپذیر است معتقدیم و بر این باور هستیم که همه می توانند از طریق یادگیری زندگی خود را بهبود بخشند. سفر به سمت عدالت راهی است که باید با هم طی کنیم و متعهد به رسیدن به آنجا هستیم.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس ( تا 12 شب )

 09125000158

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

 

 

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی - پلاک 244

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

JO Instagram Contact Button

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ