آزمون تی سل (TESOL) چیست؟

Rated 4/5 based on 30 reviews

tesol

آزمون تی سل دوره تربیت مدرس چیست؟

 

امروزه نیاز به دانش زبان انگلیسی واستفاده از آن به روش های گوناگون روبه افزایش می باشد. به همین دلیل تقاضای فراگیری این زبان نیز رو به افزایش گذاشته و در نتیجه نیاز به اساتید متبحر آموزش زبان انگلیسی بیش از پیش احساس می شود.از آنجاییکه در دنیای مدرن امروز دوره تدریس زبان انگلیسی به روش سنتی سرآمده و مورد پسند مردم قرار نمی گیرد بسیاری از موسسات به تدریس این زبان با اصول و روش آکادمیک روی آورده و اساتید خود را غالبا ً از میان افراد ماهر، آموزش دیده و دارای گواهینامه های بین المللی روش تدریس انتخاب می کنند. یکی از مدارک بین المللی و معتبر اصول و روش تدریس زبان انگلیسی در دنیا مدرک TESOL می باشد.TESOL یک مدرک معتبر بین المللی جهت تدریس زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان می باشد . افراد دارای این مدرک می توانند بعنوان معلم زبان انگلیسی در کشورهای دیگر مشغول بکار شوند .هدف اصلی TESOL آشنا سازی اساتید زبان انگلیسی با روشهای نوین آموزشی و فراگیری این زبان می باشد . پس از اتمام دوره TESOL اساتید ، دانش و ابزارهای لازم جهت آموزش زبان انگلیسی را پیدا کرده و می توانند به افراد مختلف با توانایی و نیازهای گوناگون آموزش دهند .در بسیاری از کشورها مدرک TESOL اولین شرط اصلی برای استخدام یک استاد زبان انگلیسی می باشد . دوره های TESOL اساتید را برای نوشتن طرح درسهای هدفمند ، مدیریت ، کلاس داری و تدریس حرفه ای آماده می سازد . در این کلاس ها دانش گرامری اساتید نیز افزایش می یابد . علاوه بر موارد ذکر شده دارندگان این مدرک موقعیت بهتری جهت کاریابی چه در داخل و یا خارج از کشور خواهند داشت.دوره های TESOL بطور معمول 100 ساعت بوده که در طول دوره داوطلبین در کلاسهای اساتیددیگر شرکت کرده و از تجربیات ایشان بهره می گیرند . پس از اتمام دوره به افرادی که موفق به گذراندن دوره شده باشند دیپلم TESOL ارائه خواهد شد.اگر قصد دارید بصورت حرفه ای در این شغل قدم بگذارید، TESOL کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

 09195098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

تماس در واتساپ

تماس در واتساپ