گروه آموزش زبان و آیلتس دکتر آرین کریمی

گروه آموزش زبان و آیلتس دکتر آرین کریمی

گروه آموزش آیلتس و تافل استاد آرین کریمی

دانلود رایگان فایل صوتی و PDF کتاب های کمبریج آیلتس

 

Download free audio and PDF files

 

of Cambridge IELTS books

 

Cambridge IELTS

 

 

مجموعه کتاب های کمبریج آیلتس (Cambridge IELTS) منابع بسیار کاربردی برای داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS)می باشند. هر جلد از این مجموعه دارای 4 آزمون واقعی  آیلتس است که توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است. این کتاب ها هم شامل آزمون آیلتس آکادمیک و هم آزمون آیلتس جنرال می شود. این مجموعه کتاب دارای پاسخ های هر چهار مهارت آزمون آیلتس است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت شنیداری نیز ارائه شده است.

تاکنون 15 جلد کتاب از این مجموعه به انتشار رسیده است. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در امتحان آیلتس اتفاق افتاده است پیشنهاد می شود از چاپ های جدید این مجموعه کتاب استفاده کنید.

نسخه های چاپی مجموعه کتاب های کمبریج آیلتس به صورت آنلاین و یا جضوری در کتابفروشی آرین با ارسال رایگان قابل خریداری است.

 

 

کمبریج آیلتس 6  (Cambridge English IELTS 6)

 

 

Cambridge ielts 6

 

Cambridge IELTS 6

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب آیلتس کمبریج 6 

 

mp3 icon 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب آیلتس کمبریج 6 

 

pdf icon

 

 

 

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتاب های کمبریج آیلتس در واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر تماس بگیرید

 

 

56 260 440 

 

 

whatsapp IELTS Counsellor

 

نکاتی مهم در مورد آزمون جنرال جی آر ای (GRE)

 

Important points about the GRE General Test

 

سنتر آیلتس دکتر آرین کریمی

 

 

GRE

 

 

جی آر ای آزمونی است برای تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ، از جمله تجارت و حقوق،و مدرکی برای به دست آوردن فرصت های بیشتردر کسب موفقیت.

 

گرفتن یک مدرک پیشرفته می تواند فرصت های زیادی برای شما ایجاد کند. در حقیقت ، داده های اخیر اداره آمار کار و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه نشان می دهد ،که چگونه آموزش و پرورش باعث درآمد بالا و نرخ بیکاری پایین  شده است.

 

اگر می خواهید که تحصیلات تکمیلی خود را در راستای حرفه و رشته خود ادامه دهید،با شرکت در آزمون جی آر ای گام مهمی در راستای آینده خود برمی دارید.

 

آزمون جنرال جی آر ای به شما کمک می کند در روز آزمون بهترین تلاش خود را انجام دهید. با آزمون جی آر ای این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام نمرات را به موسسه مورد نظر ارسال کنید.اگر فکر می کنید در روز آزمون نهایت تلاش خود را نکرده اید ، و به نمره مد نظر نرسیده اید، اصلا جای نگرانی نیست، شما می توانید دوباره در این آزمون شرکت کنید و نمرات خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید.

 

بعلاوه ، آزمون جنرال جی آر ای (GRE) تنها آزمون است که در مقاطع تحصیلات تکمیلی و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا شما سوالات مربوط به یک بخش را رد کنید ، به عقب برگردید و پاسخ ها را تغییر دهید و سوالات مربوط به بخشی را که می خواهید ابتدا پاسخ دهید را حل کنید.

 

آزمون جنرال GRE دارای سوالات متعددی است که نوع تفکر شما در تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ، از جمله تجارت و حقوق را از نزدیک منعکس می کند.

 

استدلال کلامی در GRE general test: توانایی تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری از گفتمان ، استدلال از داده های ناقص ، درک سطوح مختلف معنا ، مانند لغوی ، مجازی و هدف نویسنده ، خلاصه کردن متن ، تمایز بخش عمده از نقاط جزئی ، درک معانی کلمات ، جملات و متن کامل ، و روابط بین کلمات و بین مفاهیم را درک کنید. بر مهارتهای پیچیده استدلال کلامی تأکید شده است.

 

استدلال کمی در GRE general test:توانایی درک ، تفسیر و تجزیه و تحلیل اطلاعات کمی ، حل مشکلات با استفاده از مدل های ریاضی و استفاده از مفاهیم اساسی حساب ، جبر ، هندسه و تجزیه و تحلیل داده ها را اندازه گیری می کند. بر مهارتهای استدلال کمی تأکید شده است.

 

تحلیلی نوشتاری در GRE general test: تفکر انتقادی و مهارت تحلیلی ، از جمله توانایی بیان و پشتیبانی از ایده های پیچیده را با دلایل و مثال های مربوطه ، و بررسی ادعاها و شواهد همراه اندازه گیری می کند. بر مهارت تحلیلی تأکید شده است.

 

 

GRE Test

 

 

چه کسانی در این آزمون شرکت می کنند؟

متقاضیان تحصیلات تکمیلی و بازرگانی از سراسر جهان ،که علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد تخصصی در تجارت ، MBA ، JD یا دکترا هستند ، در آزمون جنرال GRE شرکت می کنند. متقاضیان این آزمون از سوابق آموزشی و فرهنگی متفاوتی برخوردار هستند و آزمون جنرال GRE معیار مشترکی را برای مقایسه مدارک داوطلبان به دانشگاه ها ارائه می دهد.

 

نمرات جی آر ای GRE توسط پنل های پذیرش یا بورس تحصیلی برای تکمیل سوابق کارشناسی ، توصیه نامه ها و سایر مدارک تحصیلی شما برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی استفاده می شود.

 

آزمون جی آر ای در کجا و چه زمانی برگزار می شود؟                                    

آزمون جنرال جی آر ای GRE در بیش از 1000 مرکز آزمون در بیش از 160 کشور به صورت رایانه ای در دسترس است. در بیشتر مناطق جهان ، این آزمون به طور مداوم در طول سال در دسترس و قابل برگزاری است. در چین ؛ هنگ کنگ ، چین ؛ تایوان ، چین؛ و کره ، این آزمون تا سه بار در ماه برگزار می شود.

 

در مناطقی از جهان که آزمون جنرال از طریق رایانه دربرخی از مراکز آزمون جی آر ای در دسترس نیست ، ممکن است گزینه GRE General Test at home ارائه شود. آزمون در خانه از نظر محتوا ، قالب و تجربه روی صفحه با آزمون جنرال GRE که در یک مرکز آزمون برگزار می شود یکسان است. این آزمون از طریق کامپیوتر شخصی شما در خانه گرفته می شود و توسط بازرسان واقعی کنترل می شود.

معرفی نکاتی مهم برای یادگیری سریع زبان انگلیسی

 

Introducing important tips for

 

learning English fast

 

 

learn english fast pic2

 

 

زبان انگلیسی برای یادگیری می تواند یک زبان سرگرم کننده باشد( دلایلی برای دشوار بودن آن وجود دارد)،اگرچه با 750000 کلمه و هجی می تواند آسان به نظر برسد ، ولی می تواند ماهر ترین زبان آموزان را از پای در بیاورد. این کار شاید غیر ممکن به نظر برسد اما نه تا زمانی که استراتژی زبانی مناسبی داشته باشید.

 

learn english

 

در اینجا ما نکات مهمی در مورد چگونگی یادگیری سریع انگلیسی ارائه داده ایم:

 

1.هر متن انگلیسی را که می بینید و یا به دستتان می رسد را بخوانید.

ادبیات کلاسیک ، شومیز ، روزنامه ، وب سایت ، ایمیل ، خوراک رسانه های اجتماعی ، جعبه های غلات: اگر به زبان انگلیسی است ، آن را بخوانید. چرا؟ خوب ، این محتوا پر از واژگان جدید و همچنین کلمات مناسبی است که از قبل می دانید. این به شما کمک می کند تا به سرعت پیشرفت کنید ، زیرا قرار گرفتن مجدد در معرض واژگان آموخته شده مثالهای جدیدی را در متن به شما می دهد ، بنابراین این کلمات را در ذهن تقویت می کنید. از طرف دیگر ، یادگیری کلمات و اصطلاحات جدید برای ایجاد مجموعه واژگان ضروری است ، به ویژه در زبانی مانند انگلیسی که دارای کلمات بسیار زیاد می باشد!

 

2.واژگان جدید زبان انگلیسی را به طور فعال یادداشت کنید.

این نکته به دلایلی یک نکته کلاسیک و مفید است! هنگام یادگیری ، ما اغلب از یک عبارت جدید بسیار لذت می بریم به طوری که فراموش کردن آن غیرممکن به نظر می رسد. اما به ما اعتماد کنید ، بار اول همه چیز نمی چسبد. برای مقابله با این مسئله ، عادت کنید که یک دفترچه غیر رسمی را حمل کنید. هر زمان که کلمه یا عبارتی جدید را شنیدید یا می خوانید ، آن را در متن بنویسید: یعنی در یک جمله و با معنی آن ذکر شده است. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا دیگر به آن کلمه بر نخواهید گشت و از خود می پرسید: "این کلمه / عبارت دوباره چه معنایی داشت؟"

 

3.با افراد زنده و واقعی انگلیسی صحبت کنید.

اگر ارتباط برقرار نشود پس زبان به چه دردی میخورد؟به لطف واتساپ ،ما انسان ها در برقراری ارتباط بدون باز کردن دهان خود متخصص شده ایم! اما وقتی در یک زمینه ایی به ما فشار می آید به این نتیجه می رسیم که صحبت کردن با یک زبان دیگر بیشتر از خواندن و نوشتن به شما کمک می کند. تا کنون چند بار شنیده اید که مردم می گویند "آنها انگلیسی را می فهمند ، اما نمی توانند صحبت کنند". بسیاری از انگلیسی زبانان احتمالاً صحبت را به سدی بزرگ و غیرقابل نفوذ تبدیل کرده اند و فقط به جنبه روانی آن را در نظر میگیرند. اینطور نباش و برای تبادل زبان غیر رسمی به دنبال افراد بومی بروید ، در یک دوره ثبت نام کنید یا بصورت آنلاین کلاسها را شرکت کنید.

 

4.عضویت در پادکست ها یا کانال های Youtube (به زبان انگلیسی).

مثل طنز؟ سیاست؟ وبلاگ نویسی؟ پخت و پز؟ با موضوعاتی که هر علاقه قابل تصوری را پوشش می دهد ، یک پادکست انگلیسی زبان یا کانال Youtube برای شما در دسترس است. به همراه چند نفر به صورت مشترک در هنگام رانندگی و یا هنگام رفت و آمد به مدرسه یا محل کار به تماشای آنها بنشینید. در ابتدا ، ممکن است درک لهجه های بومی برای شما دشوار باشد ، اما اگر به آن پایبند باشید خیلی زود به درک بالایی از شنیدار می رسید. (و همچنین بسیاری از واژگان جدید از یک زبان مادری را یاد خواهید گرفت!)

 

5.سفرهای خارج از کشور داشته باشید.

اگر راه بهتری برای یادگیری زبان انگلیسی به غیر از زندگی و تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان وجود دارد ، ما بی صبرانه مشتاق دانستن آن هستیم! این موضوع که انگلیسی پرمخاطب ترین زبان در جهان است از هیچ کس پنهان نیست و با داشتن لیست طولانی از کشورها برای انتخاب ، می توانید محیط یادگیری ایده آل خود را بر اساس آب و هوا یا شهر مورد علاقه خود انتخاب کنید. به چند مورد ذکر شده مانند: استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا و آفریقای جنوبی فکر کنید!

 

6.از دوستان خود استفاده کنید.

دوستانی دارید که به زبان انگلیسی به صورت آنلاین پست می گذارند؟ آنها را در اخبار خبری خود نگاه نکنید: مواردی را که آنها به اشتراک می گذارند اسکن کرده و متعهد شوید که هر روز یک یا دو مورد را کاوش کنید. اینها ممکن است اخبار یا مقالات مجله ، فیلم ، گفتگو ، پست وبلاگ ، آهنگ یا هر چیز دیگری باشد: اگر به زبان انگلیسی باشد و موضوع مورد علاقه شما باشد ، مفید واقع خواهند شد!

 

7.زیاد سوال بپرسید.

فضولی کردن در هر کاری ممکن است کار درستی نباشد ، اما کنجکاوی زبان آموز را به تسلط وا میدارد! با یادگیری زبان انگلیسی ، به زودی کوهی از سوالات را جمع آوری خواهید کرد.بر روی تردیدهای خود پافشاری نکنید، کنجکاو باشید و آنها را حل کنید! اگر در دوره ای ثبت نام کرده اید ، از معلم خود سوال بپرسید (بالاخره معلمان برای همین کار آنجا هستند). اما اگر به صورت خودآموز مطالعه می کنید ، نگران نباشید: پاسخ ها را در وبلاگ ها یا وب سایت های زبان پیدا کنید ، از سایر زبان آموزان سوالات خود را بپرسید و به جواب خود برسید . خوشحال خواهید شد که این کار راانجام داده اید!

 

8.از ستارگان پیروی و تقلید کنید.

با انتخاب یک بازیگر یا خواننده بومی انگلیسی زبان که دوست دارید ، می توانید یادگیری خود را بر اساس رفتار و گفتار اوتقلید کنید. اکنون ،شمامی توانید به صورت آنلاین ، مصاحبه های آن شخص مورد نظر را پیدا کنید، آنها را تماشا کنید!بار اول برای جزییات آنها را تماشا کنید ، سپس دوباره ، وقت بگذارید و عبارات جالب و کلماتی را که می شنوید یادداشت کنید. اصطلاحات عامیانه ، داستان ها ، شوخ طبعی و حکایت هایی که از این مصاحبه ها برداشت می شوند کمک زیادی در یادگیری زبان به شما می کنند!

 

9.هیچ وقت از تلاش دست نکشید .

زمانی که احساس ضعف و ناتوانی کردید ، ناامید نشوید، در بعضی مواقع برای همه زبان آموزان این اتفاق رخ می دهد .ولی هنگامی که این حس در شما بوجود آمد، نگویید ، "من انگلیسی صحبت نمی کنم" یا "من هرگز این را نخواهم گرفت" در واقع ، به صورت کلی این عبارات را از واژگان خود حذف کنید! این اتفاق فقط درک شما را از پیشرفتی که ایجاد می کنید محو می کند و شما را متقاعد می کند که رویاهای شما برای صحبت خوب انگلیسی غیرممکن است. در عوض ، بگویید "من انگلیسی یاد می گیرم و هر روز پیشرفت می کنم" ، "این همیشه آسان نیست ، اما ارزشش را دارد" ، "من خیلی بهترم که شش ماه پیش بودم" و عبارات دیگری همچون اینها که باعث رسیدن شما به هدفتان می شود.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

 

مکالمه تخصصی با مجرب ترین اساتید زبان

 

آموزشگاه زبان دکتر آرین کریمی

 

English Conversation Classes

 

conversation english

 

 

دوره های مکالمه زبان انگلیسی آموزشگاه زبان دکتر آرین کریمی، اکثر افراد به خاطر نیاز به یک مکالمه حرفه ایی و برقراری ارتباط با سایر کشورهای جهان برای تقویت توانایی مکالمه خود در این دورره  ها شرکت می کنند.

 

 • آموزشگاه زبان دکتر آرین ،دوره های مکالمه زبان انگلیسی را در کوتاهترین زمان ممکن ارائه می دهد.
 • کلاس ها بر اساس معیار و نیاز فراگیر برگزار می شوند.
 • از جدیدترین متد هایی آموزشی روز دنیا در کلاس مکالمه استفاده می شود.
 • دوره های مکالمه زبان انگلیسی به دو نوع کلاس مکالمه زبان انگلیسی نیمه خصوصی و خصوصی تقسیم می شوند.
 • دوره های مکالمه با تمام سطوح چه مبتدی و چه پیشرفته قابل برگزاری است.
 • کلاس ها با استفاده از مجرب ترین و متخصص ترین اساتید برگزار می شوند.
 • همراهی تمام وقت فراگیران توسط استادان به صورت پشتیبان

 

english center

 

 

 

متخصص ترین اساتید زبان انگلیسی

 

دوره های مکالمه زبان انگلیسی بوسیله اساتید Native و استادان با تجربه برگزار می شود. در این دوره ها از اساتیدی استفاده مس شود که سابقه زندگی چندین ساله در خارج از کشور را دارند، که مزایای بهره مندی از چنین اساتیدی در این کلاس ها علاوه بر تقویت مکالمه زبان انگلیسی ، با فرهنگ و عادات دیگر کشور های انگلیسی زبان آشنا می شوند.آموزشگاه زبان دکتر آرین کریمی اساتید خود را براساس نیاز فراگیر تعیین کرده، و به دلیل بیماری فراگیر کرونا و راحتی فراگیران عزیز اساتید می توانند برای تدریس به منزل و یا محل کار شما فرستاده شوند. اکثر کلاس ها در دوران کرونا به صورت آنلاین با بیشترین کیفیت در حال برگزاری است، و شما می توانید بر اساس سطح زبانی خود در این کلاس ها شرکت کنید.

 

 

دوره های مکالمه در آموزشگاه زبان دکتر آرین

 

دوره مکالمه زبان انگلیسی بدلیل پرمخاطب بودن در بین تمام زبان های دنیا این دوره آموزشی در اولویت قرار دارد. این مرکز تخصصی زبان ، دیگر زبان ها را به شکل متنوع برگزار می کند.این کلاس ها هم به صورت فشرده و هم ترمیک برگزار می شوند.

 

آموزش مکالمه زبان هایی مانند:

 • دوره مکالمه آلمانی
 • دوره مکالمه اسپانیایی
 • دوره مکالمه روسی
 • دوره مکالمه ترکی
 • دوره مکالمه هندی
 • دوره مکالمه فرانسوی

 

مباحثی که در این کلاس ها مورد آموزش قرار می گیرد شامل:

 

 • مکالمه زبان انگلیسی برای سفر و بحث های مرتبط .
 • مکالمه زبان انگلیسی تجاری برای موقعیت های شغلی و استخدام.
 • مکالمه انگلیسی برای دانشجویان در محیط های دانشگاهی و فرهنگی.
 • تقویت Speaking برای صحبت در مکان هایی مثل هتل،فرودگاه و مراسم ها.

دانلود رایگان فایل PDF و فایل صوتی کتاب تاچ استون

 

Touchstone second

 

 

Touchstone

 

Touchstone Second

 

 

کتاب تاچ استون ( Touchstone Second )

 

مجموعه کتاب های تاچ استون بوسیله دانشگاه کمبریج به انتشار رسیداند، مجموعه کتاب های تاچ استون کاملا جامع برای آموزش زبان انگلیسی می باشند که شیوه های مختلفی را برای تدریس زبان انگلیسی معرفی می کنند. این مجموعه متشکل از چهار سطح برای بزرگسالان می باشد. چهارسطح عبارتند از ، Touchstone 1 ، Touchstone 2 ، Touchstone 3، Touchstone 4 .

کتاب های تاچ استون به گونه ای طرح ریزی شده است که فراگیر میتواند زبان انگلیسی را بصورت واقعی و روزمره استفاده کند. کتاب های تاچ استون به فراگیران کمک می کنند تا سطح مکالمه خود را تقویت و اعتماد به نفس خود را به دست آورند. این مجموعه کتاب های  Touchstone در چهار رنگ قرمز و آبی و سبز و بنفش طراحی شده اند که از سطح مبتدی تا حرفه ای را دربر می گیرند.

کتابفروشی بلوار فردوس شرق برای خرید راحت و بدون دردسر نسخه چاپی این کتاب را به صورت ارسال رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است، لطفا برای خرید نسخه چاپی مجموعه کتاب های تاچ استون با شماره زیر تماس بگیرید.

 

 

پسفورد فایل: www.irlanguage.com

 

 

تاچ استون 1 (Touchstone 1)

 

Touchstone 1

 

Touchstone 1

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 1 کتاب Touchstone 1

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 2 کتاب Touchstone 1

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 3 کتاب Touchstone 1

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان ویدئو آموزشی کتاب Touchstone 1

 

video icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز  Touchstone 1

 

pdf icon

 

 

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Touchstone 1

 

 

pdf icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب معلم Touchstone 1

 

 

pdf icon

 

 

تاچ استون 2 (Touchstone 2)

 

touchstone 2

 

Touchstone 2

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 1 کتاب Touchstone 2

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 2 کتاب Touchstone 2

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 3 کتاب Touchstone 2

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان ویدئو آموزشی کتاب Touchstone 2

 

video icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز  Touchstone 2

 

pdf icon

 

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Touchstone 2

 

 

pdf icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب معلم Touchstone 2

 

 

pdf icon

 

 

 

 

تاچ استون 3(Touchstone 3)

 

touchstone 3

 

Touchstone 3

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 1 کتاب Touchstone 3

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 2 کتاب Touchstone 3

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 3 کتاب Touchstone 3

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان ویدئو آموزشی کتاب Touchstone 3

 

video icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز  Touchstone 3

 

 

pdf icon

 

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Touchstone 3

 

 

pdf icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب معلم Touchstone 3

 

 

 

pdf icon

 

 

 

 تاچ استون 4 (Touchstone 4)

 

 

touchstone 4

 

Touchstone 4

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 1 کتاب Touchstone 4

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 2 کتاب Touchstone 4

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی CD 3 کتاب Touchstone 4

 

mp3 icon 

 

دانلود رایگان ویدئو آموزشی کتاب Touchstone 4

 

video icon

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز  Touchstone 4

 

pdf icon

 

دانلود پی دی اف کتاب کار Touchstone 4

 

pdf icon

 

دانلود پی دی اف کتاب معلم Touchstone 4

 

pdf icon

  

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتابهای Touchstone Secondدر واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر تماس بگیرید

 

 

56 260 440 

 

 

 

whatsapp IELTS Counsellor

سه شنبه, 17 فروردين 1400.

دانلود رایگان کتاب vocabulary for IELTS

دانلود رایگان فایل PDF و فایل صوتی کتاب

 

 

Vocabulary for IELTS

 

 

cambridge vocabulary for IELTS book 234x300

 

Vocabulary for IELTS

 

 

کتابی که امروز به شما زبان آموزان عزیز معرفی می کنیم کتاب Vocabulary for IELTS می باشد که حاوی نکات کاربردی برای متقاضیان آزمون آیلتس است؛ کتاب Vocabulary for IELTS توسط انتشارات کمبریج به انتشار رسیده است و واژگان آزمون آیلتس را آموزش می دهد.  این کتاب همچنین به بخش های دشوار آزمون آیلتس می پردازد. مثلا شما می توانید واژگانی را که برای تحلیل فرآیندها مورد نیاز است را در این کتاب یاد بگیرید. واژگانی که در این کتاب آموزش داده می شوند در متون و موقعیت ها بکار برده شده اند که به فهمیدن زبان آموزان کمک زیادی می کند.

 

 

 

 

دانلود رایگان فایل صوتی  کتاب Vovabulary for IELTS

 

mp3 icon 

 

 

دانلود پی دی اف کتاب Vocabulary for IELTS

 

pdf icon

  

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتاب Vocabulary for IELTS در واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر تماس بگیرید

 

 

56 260 440 

 

 whatsapp IELTS Counsellor

 

آموزش زبان انگلیسی به فراگیران زبان های دیگر

 

 

Teaching English to learners of other languages

 

 

learning english

 

 

 

نکاتی برای دسترسی بیشتر به آموزش انگلیسی

 

 1. نحوه صحبت کردن خود را کنترل کنید.

 

 • بین جملات مکث کوتاهی داشته باشید.
 • پس از استفاده از اصطلاحات ،و یا قبل از گفتن یک روایت ، آن را به طور خلاصه بیان کنید (به عنوان مثال ، پس از گفتن "او گربه را از کیسه خارج کرد" این یک اصطلاح است که به معنای گفتن یک راز به کسی می باشد.
 • کنایه های فرهنگی را برای افرادی که اهل کشور دیگری می باشند ، به صورت روشن و واضح توضیح دهید.

 

 1. از وسایل کمکی و بصری استفاده کنید.

 

 • نوشتن کلمات کلیدی برروی برگه و یا ارائه نشانه های بصری به دانش آموزان کمک می کند تا معنی را با سرعت بیشتری پردازش کنند.
 • اگر سوالات امتحان را به طور شفاهی می پرسید ، در اینصورت یک نسخه کتبی  از آن تهیه کنید.
 • به صورت خوانا چاپ کنید.
 • برای تکالیف و امتحانات اطلاعات کتبی ارائه دهید.

 

 1. روند و شیوه سوالات را به درستی تنظیم کنید.

 

 • پس از طرح سوال ، آن را تکرار کنید و چند دقیقه ای به نفر مقابل برای جواب دادن فرصت دهید.
 • سوالی را برای کل کلاس مطرح کنید و به دانش آموزان بگویید پاسخ خود را با نزدیکترین شخص در میان بگذارند. بعد از اینکه دانش آموزان پاسخ های خود را با همکلاسیان به اشتراک گذاشتند ، پاسخ های فردی را از آنها درخواست کنید (این عمل دانش آموزان را به درجه بالاتری از یادگیری جذب می کند و به افراد غیر بومی این فرصت را می دهد تا بدون استرس در یک تعامل سوال و جواب شرکت کنند. همچنین یخ دانش آموزان را برای تعامل با یکدیگر می شکند و به آنها کمک می کند با همکلاسیان خود ارتباط برقرار کنند.)
 • روند پرسش خود را متفاوت کنید. گاهی اوقات داوطلبان را صدا بزنید. گاهی اوقات افراد را به اسم صدا بزنید. بسیاری از دانش آموزان غیر بومی بدون داوطلب شدن ،جواب به این سوال را آسان کرده اند.
 • فقط نپرسید "آیا همه می فهمند؟" یا "آیا سوالی دارید؟" درعوض ، از دانش آموزان سوالات محتوایی بپرسید تا درک واقعی آنها را از سوال بفهمید. ("از من [یا یک همکلاسی] بپرسید که در مورد X چه چیزی فهمیده است") یا یک سوال خاص در مورد نکته ای بپرسید  تا مطمئن شوید کل کلاس متوجه شده اند.

 

 1. تشویق دانش آموزان به همکاری بین فرهنگی

 

 • پس از پرسش سوال ، اجازه دهید تا دقایقی از پرسش سوال سپری شود.
 • بر اساس فعالیت های کلاسی ، افراد غیر بومی را در گروه هایی با افراد انگلیسی زبان بومی تقسیم کنید.
 • وظایف گروه های کوچک را ابلاغ کنید ، که به مشارکت با هم در بین گروه بپردازند.
 • در صورت لزوم ، گروهها را کنترل کرده و دانشجویان را در مورد تنظیم گفتارشان راهنمایی کنید تا دانشجویان غیر بومی را قادر به درک و مشارکت در کلاس کنند.
 • در صورت لزوم ، کارهای گروهی كوچك را به فرصتی برای تبادل بین فرهنگی و پیگیری بینش های ظهور یافته تبدیل كنید.
 • دانش آموزان را تشویق کنید تا خارج از کلاس با هم درس بخوانند.

 

 1. استانداردها و روشهای مشخص را ایجاد و حفظ کنید.

 

 • وقتی دانش آموزی کار غیر رضایت بخشی انجام می دهد و یا تکالیف خود را به موقع انجام نمی دهد ، سیاست های معمول خود را اعمال کنید و حتماً دلیل این کار را برای دانش آموز توضیح دهید. در غیر این صورت این سیاست ها به طور مساوی اعمال نمی شوند و این به نفع دانشجو نیست.
 • اگر علائم ادبی و یا یک سری جملات قابل توجه از مهارت های انگلیسی در یک مقاله دانشگاهی مشاهده کردید، مستقیما و طور مداوم از آنها استفاده کنید.
 • برای امتحانات ، توصیه می کنیم از مترجمان الکترونیکی ویا از انگلیسی زبانان غیر بومی استفاده نکنید. در عوض ، دانش آموزان را تشویق کنید که اگر در امتحان کلمات یا سوالی را نمی فهمند ، آن سوال را از شما بپرسند.
 • زمینه ها و قالب های آزمون را فراهم کنید تا وسوسه و فرصت تقلب را به حداقل برسانید. (اکثر دانش آموزان تقلب نمی کنند ، اما اگر فرصتی پیش بیاید درصد کمی ممکن است راه هایی برای این کار پیدا کنند.)
 • اگر به برخی از دانش آموزان وقت اضافی برای تمام کردن امتحانشان می دهید، پس بایستی این گزینه را برای تمام دانش آموزان در اعمال کنید.

 

 1. زمانی را برای تنظیم وقت در نظر بگیرید.

 

 • غالباً دانشجو در آغاز ترم با مشکل روبرو می شود ، اما با توجه به الزامات کلاس ، انتظارات و رویه ها می تواند نیازهای دوره را برآورده کند .
 • زمانی که به آگاهی کامل رسیدید که دانش آموزان باید با مهارت های زبان انگلیسی یا اختلافات فرهنگی دست و پنجه نرم کنند ، با دانش آموز صحبت کنید و نگرانی های خود را به اشتراک بگذارید ، به دیدگاه دانش آموز گوش فرا دهید و انتظارات خود را از عملکرد دانش آموز روشن سازی کنید. به دانش آموز در مورد منابع موجود اطلاع دهید ، در روند پیشرفت با او همراه باشید و مشاور دانش آموز را در جریان بگذارید.

 

 1. دانش آموزان را با استفاده از منابع موجود ترغیب کنید.

 

 • دانشجویان انگلیسی زبان غیر بومی در ترم اول خود یک استاد راهنمای دانشگاهی دارند که باید برای کمک به آنها مراجعه کنند.
 • دانشجویان را برای نوشتن و سایر کمکهای علمی به مرکز منابع علمی ارجاع دهید.
 • اگر بخش آزمایشگاه و یا استاد راهنما  وجود دارد ، دانشجویان را به آنان ارجاع دهید.
 • دانشجویانی که با مشکل مواجه هستند را تشویق کنید تا سخنرانی های شما را ضبط کنند و از منابعی که شما در اختیار آنها قرار دادید و یا بصورت آنلاین هستند استفاده کنند.
 • دانش آموزان را تشویق کنید که در بیرون از کلاس با همدیگر همکاری داشته باشند.

 

 

 

 

دانلود رایگان فایل صوتی و

 

PDF کتاب های Top Notch و summite

 

 

 

topNotch

 

 

کتاب های تاپ ناچ ( Top Notch ) از بهترین و پرطرفدارترین کتاب ها هستند که امروزه برای تدریس و آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه کتاب های Top Notch  از شش سطح تشکیل شده اند ، که عبارتند از چهار سطح تاپ ناچ Top Notch و دو سطح سامیت (Summit )که در اکثر مراکز و آموزشگاه ای زبان استفاده می شوند.

 

بر اساس آمار به دست آمده توسط انتشارات پیرسون ، بیش از 3 میلیون زبان آموز برای آموزش و تقویت زبان انگلیسی از این مجموعه کتاب تاپ ناچ استفاده کرده اند.

 

فقط اولین سطح این کتاب یعنی Top Notch Fundamentals دارای 14 درس می باشد بقیه سطح ها ی این مجموعه هر کدام دارای 10 درس می باشند. در سری کتاب های Top Notch  به تمام مهارت ها از جمله شنیدار، گفتار، درک مطلب و نوشتار پرداخته شده است.

 

در بخش آموزش در مراحل اولیه از کتاب های تاپ ناچ استفاده می شود و بعد از آن به سطح های بالاتر یعنی کتاب های Summit  می رسد. هر کدام از این کتاب ها دارای کتاب دانش آموز، فایل صوتی ، کتاب کار، کتاب معلم و نرم افزار های Active Teach  و Active Book می باشد. تمام بخش های ذکر شده را می توانید به صورت رایگان در سایت ما دانلود کنید. برای سفارش نسخه چاپی این کتاب ها با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

 

 

 

top notch fundamentals sec image

 

 Top Notch Fundamentals

 

 

 دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

Top Notch Fundamental 

 

mp3 icon 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

Top Notch Fundamental 

 

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

Top Notch Fundamental 

 

pdf icon

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

Top Notch Fundamental

 

 

pdf icon

 

 

 

top notch 1

 

 Top Notch 1

 

 

 دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

Top Notch 1

 

mp3 icon 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

Top Notch 1

 

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

Top Notch 1

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

Top Notch 1

 

 

pdf icon

 

 

 

top notch 2

 

 Top Notch 2

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

Top Notch 2

 

mp3 icon 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

Top Notch 2

 

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

Top Notch 2

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

Top Notch 2

 

 

pdf icon

 

 

 

top notch 3

 

Top Notch 3

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

Top Notch 3

 

 

mp3 icon 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

Top Notch 3

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

Top Notch 3

 

pdf icon

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

Top Notch 3

 

 

pdf icon

 

 

 

summit 1 second image

 

Summit 1

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

summit 1

 

 

mp3 icon 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

summit 1

 

pdf icon

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

summit 1

 

pdf icon

 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

summit 1

 

 

pdf icon

 

 

 

 

 

summit 2 second image

 

 summit 2

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب

 

summit 2

 

 

 

mp3 icon 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب دانش آموز

 

summit 2

 

 

pdf icon

 

 

 

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب کار

 

summit 2

 

 

pdf icon

 

 

  

 دانلود رایگان پی دی اف کتاب معلم

 

summit 2

 

 

pdf icon

 

 

 

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتاب های  Top Notch  در واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر

تماس بگیرید

 

 

56 260 440 

 

 

 

  

whatsapp IELTS Counsellor

 

  

آیلتس برای معلمان 

 

متخصص ترین اساتید آیلتس در

 

(مرکز تخصصی آیلتس دکتر آرین کریمی)

 

 

ielts

 

IELTS For Teachers

 

 

درباره آزمون آیلتس تحقیقات بیشتری به عمل آورید و به منابعی دسترس پیدا کنید که در آماده سازی آزمون آیلتس به شما کمک کنند ،و از طریق بررسی و تحقیق در مورد فرصت های طلائی در راستای پیشرفت حرفه ای خود اطلاعات مفید و کاربردی بدست آورید .

 

معلمان آیلتس در آماده سازی دانش آموزان خود برای آزمون آیلتس نقش مهمی  را ایفا می کنند. اگر دانش آموزان شما نمره بالایی کسب کنند ، می تواند شانس آنها را برای کار ، زندگی یا تحصیل در خارج از کشور بسیار بالا ببرد. هر ساله بیش از سه میلیون نفر در آزمون IELTS شرکت می کنند و به نمره مورد نظر خود می رسند که در این مسیر معلمان در مرحله آماده سازی نقش اساسی دارند.

 

سنتر آیلتس دکتر آرین مطالب زیر را برای پشتیبانی از معلمان گردآوری کرده و مشتاقانه از معلمان آیلتس حمایت لازم را به عمل می آورد. اگر قصد دارید مدرس آیلتس شوید ، در این مقاله می توانید اطلاعاتی در مورد این آزمون را کسب کنید.

 

ساختار پشتیبانی آیلتس

1.به درک کامل قالب آزمون آیلتس برسید و آن را بفهمید.

با مرور محتوای آزمون و همچنین انواع سوالات و تمارین برای هر بخش ، با قالب آزمون آشنا شوید. همچنین خواندن قوانین و مقررات آیلتس مهم است. این موارد در اطلاعیه به نامزدها به صورت بیانیه ای در فرم درخواست آنها گنجانده شده است.

 

نمونه سوالات آیلتس

تمرین با نمونه سوالات می تواند به شما کمک کند تا با قالب آزمون آشنا شوید. ما نمونه سوالات را برای کمک به شما در آماده سازی برای آزمون آیلتس ارائه داده ایم. این به شما ایده می دهد که چه چیزی را می توانید در آزمونهای شنیداری ، خواندن ، نوشتن و گفتار مورد استفاده قرار دهید.

 

IELTS Progress Check - آزمون عملی و رسمی آیلتس

بایستی قبل از آزمون آیلتس بدانید که در چه سطح زبانی قرار دارید. IELTS Progress Check یک آزمون رسمی آنلاین آیلتس است که با نشانگرهای آموزش دیده و واجد شرایط آیلتس مشخص شده است. یک تست به موقع یا بدون اتلاف  بگذرانید ، بازخوردی که از این آزمون دریافت می کنید شامل نمره کلی باند و نمرات باند جداگانه برای هر بخش است: شنیداری ، خواندن ، نوشتن و گفتاری.

و این آزمون به شما کمک می کند تا نقاط ضعف خود را پیدا و آنها را تقویت کنید.

 

مطالب رسمی آیلتس

ما یک سری موضوعات را در این مقاله به شما توسعه می کنیم. این موارد طراحی شده اند ،تا در درک قالب آزمون آیلتس و انواع سوالات تستی که ممکن است از شما بپرسند به شما کمک کنند.

 

یک دوره آمادگی آیلتس را بگذرانید

اگر می خواهید در زمینه آمادگی آزمون آیلتس به شما کمک شود،مراکز آیلتس و مدارس زبان در سراسر جهان دوره های آمادگی آیلتس را ارائه می دهند. شاید نیازی نباشد که در یک دوره آمادگی شرکت کنید ، اما بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون می دانند که انجام این کار به آنها کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز آزمون آیلتس محلی خود صحبت کنید.

 

بررسی اجمالی آزمون آیلتس

آیلتس مخفف International International Language Testing System (IELTS)  است. آیلتس توسط معلمان انگلیسی در سراسر جهان شناخته شده و مورد توجه همگان است.

 

این آزمون مهارت زبانی کسانی را که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان شروع به کار یا تحصیل کنند ، مورد ارزیابی قرار می دهد. این شامل انگلیس ، ایالات متحده آمریکا ، استرالیا ، نیوزیلند و کانادا است. آیلتس در بیش از 1600 مکان در سراسر جهان برگزار می شود.

 

دو آزمون آیلتس وجود دارد که آزمون دهنده می تواند از بین آنها یکی را انتخاب کند. این دو نوع شامل آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال می شود. هر دو نوع آزمون توانایی آزمون دهنده را در گفتار، شنیدار ، خواندن و نوشتن به انگلیسی مورد ارزیابی قرار می دهد.

 

چرا آیلتس تدریس می شود؟

اگر کسی مایل به مهاجرت ، کار یا تحصیل در کشوری انگلیسی زبان باشد ، پس باید توانایی مهارت بالایی در زبان انگلیسی را داشته باشد. این برای فرصتهای شغلی و همچنین ادغام در جامعه ضروری است.

آیلتس با برگزاری بیش از سه میلیون آزمون در هر سال ، محبوب ترین آزمون برای کسانی است که می خواهند به استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند و انگلیس مهاجرت کنند.

علاوه بر این ، آیلتس توسط بیش از 10 هزار کارفرما ، دانشگاه ، مدارس و نهادهای مهاجرت شناخته شده است و باعث می شود در سطح جهانی بسیار پذیرفته شود.

 

نمرات آزمون آیلتس

نتایج آیلتس در مقیاس 1 تا 9 امتیاز می گیرند. نمره ای که دانش آموزان شما باید بدست آورند بسته به نیازهای موسسات و شرکت ها متفاوت است.

 

نمره باند ، شرح  ،سطح مهارت

 9 -کاربر خبره  : آزمون دهنده تسلط کامل بر زبان را دارد. استفاده آنها از انگلیسی مناسب ، دقیق و روان است و درک کاملی را نشان می دهد.

 8 - کاربر بسیار خوب : آزمون دهنده تسلط کامل به زبان را دارد و فقط گاهی اوقات با عدم دقت سیستماتیک و استفاده نامناسب از آن مواجه هستند. آنها ممکن است در شرایط ناآشنا برخی موارد را اشتباه درک کنند. آنها بحث های پیچیده و مفصل را به خوبی انجام می دهند.

7- کاربر خوب :آزمون دهنده تسلط کافی به زبان را دارد ، اگرچه گاهی اوقات با بی دقتی ، استفاده نامناسب و در برخی شرایط با سوتفاهم مواجه است. به طور کلی از زبان پیچیده به خوبی استفاده می کنند و استدلال دقیق را درک می کنند.

6- کاربر ذی صلاح : داوطلب آزمون علی رغم برخی بی دقتی ها ، استفاده نامناسب ، به زبان تسلط دارد. آنها می توانند از زبان کاملاً پیچیده ای خصوصاً در شرایط آشنا استفاده کنند .

5- کاربر متواضع: آزمون دهنده تسلط نسبی به زبان دارد و در بیشتر شرایط با معنای کلی کنار می آید ، اگرچه احتمالاً اشتباهات زیادی مرتکب می شوند. آنها باید بتوانند ارتباطات اساسی را در زمینه خود مدیریت کنند.

4- کاربر محدود : صلاحیت اصلی داوطلب آزمون محدود به شرایط آشنا است. آنها اغلب در درک و بیان مشکلات نشان می دهند و قادر به استفاده از زبان پیچیده نیستند.

3- کاربر بسیار محدود: داوطلب آزمون فقط معنای کلی را در شرایط بسیار آشنا می رساند و می تواند موضوع را بفهمد.

2- کاربر متناوب: آزمون دهنده در درک انگلیسی گفتاری و نوشتاری مشکل زیادی دارد.

1- غیر کاربر: آزمون دهنده توانایی استفاده از زبان انگلیسی به جز چند کلمه آن هم بصورت جداگانه را ندارد.

0- در آزمون آیلتس شرکت نکرده و یا آزمون دهنده به سوالات پاسخ نداده است.

 

نکات تدریس آزمون آیلتس

متقاضیان بورسیه IATEFL برای در نظر گرفتن IELTS Morgan Terry Memorial باید در مورد مواد آموزشی که ایجاد کرده اند و برای آماده سازی داوطلبان احتمالی آیلتس برای شرکت در آزمون توضیحاتی ارائه دهند. این امر ما را مجبور کرد  تا از فعالیتهای خود برای کلاس آیلتس فیلم بگیریم. امیدواریم که آنها را مفید بدانید و حتی ممکن است برای درخواست بورسیه 2021 IATEFL شما الهام بخش باشد.

 

دانلود رایگان فایل صوتی و PDF

 

کتاب های Family and Friends

 

 

family and friends

 

Family and Friends

 

مجموعه کتاب های Family and Friends برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان سنین پایین ،از 8 ساله تا 12 سال طراحی شده اند. این کتاب ها بوسیله انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده اند و متشکل از 7 سطح می باشد. ۴ سطح اول این مجموعه دارای کتاب student ، کتاب work و کتاب راهنمای معلم، فلش کارت و داستان کوتاه نیز می باشند. در مجموعه کتاب های Family and Friends به موضوع تلفظ، توجه ویژه‌ای شده چونکه کودکان در ابتدای یادگیری زبان انگلیسی می باشند و بایستی برروی آموزش تلفظ آنها بیشتر کار شود. اولین سطح آن استارتر (Starter) می باشد. کتاب استارتر به عنوان پیش‌نیاز سطوح دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد و همه کودکان بایستی این سطح از مجموعه را بگذرانند. و به همین شکل از سطح 1 تا 6 این مجموعه بر روی تمام مهارت های زبان از جمله شنیدار ، گفتار، نوشتن،خواندن و گرامر برای آموزش کودکان کار شده است.

 

مجموعه کتاب ‌های آموزش زبان انگلیسی کودکان (Family and Friends) به شکلی طراحی شده‌اند که می‌توان به صورت خود آموز از آنها استفاده کرد. فقط بایستی طبق اصول ارائه شده از آنها بهره مند شد. در اینجا فایل صوتی و PDF این کتاب ها به صورت رایگان ارائه شده و برای سفارش نسخه چاپی مجموعه کتاب های Family and Friends  با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

 

 

 

family and friends starter

 

 Family and Friends starter

 

دانلود رایگان فایل صوتی 1 کتاب Family and Friends starter

 

mp3 icon 

 

 

دانلود رایگان فایل صوتی 2 کتاب Family and Friends starter

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends starter

 

pdf icon

  

 

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends starter

 

pdf icon

 

 

 

 

 family and friends 1

 

Family and Friends 1

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 1

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 1

 

pdf icon

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 1

 

pdf icon

 

 

 

دانلود فلش کارتهای کتاب  Family and Friends 1

 

pdf icon

 

 

family and friends 2

 

Family and Friends 2

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 2

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 2

 

pdf icon

 

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 2

 

pdf icon

 

 

دانلود فلش کارتهای کتاب  Family and Friends 2

 

pdf icon

 

 

family and friends 3

 

Family and friends 3

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 3

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 3

 

pdf icon

 

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 3

 

pdf icon

 

 family and friends 4

 

Family and Friends 4

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 4

 

mp3 icon

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 4

 

pdf icon

 

 

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 4

 

pdf icon

 

 

 family and friends 5

 

Family and Friends 5

 

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 5

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 5

 

pdf icon

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 5

 

pdf icon

 

 

 

family and friends 6

 

Family and Friends 6

 

دانلود رایگان فایلهای صوتی  کتاب Family and Friends 6

 

mp3 icon 

 

دانلود پی دی اف کتاب دانش آموز Family and Friends 6

 

pdf icon

  

دانلود پی دی اف کتاب کار Family and Friends 6

 

pdf icon

 

 

 

 

 

 

لطفا جهت خرید نسخه چاپی کتابهای Family and Friends  در واتساپ پیام دهید یا با تلفن زیر تماس بگیرید

 

56 260 440 

 

 

  

 

whatsapp IELTS Counsellor

صفحه1 از71

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

 09195098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

  ایران - تهران - بلوار فردوس شرق - روبروی گلستان شمالی

 

 • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
 • whatsapp
 • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
 • Dr.Arian karimi facebook
 • اتصال به oovoo
 • اتصال به اسکایپ

 
 

آفر استخدام

تماس در واتساپ

تماس در واتساپ