دوره فشرده مکالمه زبان ویژه مکالمات توریستی فوق فشرده با دکتر کریمی

Rated 4/5 based on 192 reviews

دوره فشرده مکالمات توریستی ویژه مسافرین خارج از کشور

 

بزرگترین مشکل افرادی که قصد مسافرت کاری یا تفریحی به کشورهای خارجی به ویژه کشورهای انگلیسی زبان را دارند یادگیری زبان انگلیسی در یک دوره فشرده و کوتاه مدت قبل از سفر و ایجاد ارتباط با مردم در محیط انگلیسی زبان جهت انجام کارهای روزانه مانند خرید کردن فرودگاه رفتن و سوار اتوبوس و غیره شده و در نهایت کار کردن در یک شرکت انگلیسی زبان که دیگر در این مورد فرقی نمیکند در ایران باشند یا در امریکا ، انگلستان ، استرالیا و یا نیوزلند! امروز در هر کجای دنیا که زندگی میکنید لزوما باید زبان انگلیسی را بصورت روان و سلیس صحبت کنید و حتی نگارش آن را به خوبی بدانید تا از ارسال یک ایمیل به زبان انگلیسی و پاسخ دادن به پیغامهای خود به انگلیسی عاجز نباشید. برای درسترسی به این یک زبان انگلیسی قوی و کاربری دکتر آرین کریمی دوره های مکالمه توریستی ویژه ای را طراحی نموده است که با شرکت در این دوره های فوق فشرده مکالمه شما به راحتی قادر خواهید بود تمامی نیازهای ارتباطی خود به زبان انگلیسی را به راحتی مرتفع سازید. برای کسب اطلاعات ببشتر درباره دوره فشرده زبان با دفتر دکتر آرین کریمی جهت تعیین سطح اولیه و مشاوره تخصصی و حضوری تماس بگیرید.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس ( تا 12 شب )

 44025000

 

 09335098418

 

 09195098418

 

با فیس تایم دکتر آرین کریمی استاد آیلتس تماس بگیرید

  

ایران - تهران - بلوار فردوس

 

  • اینستاگرام دکتر آرین کریمی
  • whatsapp
  • telegram

درباره استاد آرین ( دکتر آرین کریمی )

 

دکتر آرین کریمی با شهرت استاد آرین دارای مدرک بین المللی تدریس آیلتس از انگلستان ( IELTS Teaching Certificate ) و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی از انگلستان ( TESOL ) و با سالها تجربه در برگزاری دوره های موفق آمادگی آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس تافل جی آر ای و ... با ارائه جزوه منحصر بفرد خود و برنامه ریزی دقیق مطالعاتی و برگزاری جلسات رفع اشکال و تست زنی تاکنون دانشجویان بسیاری را تربیت و به خارج از کشور جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر خارج از کشور و مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا ،استرالیا ، انگلستان ، هند ، کانادا ، نیوزلند ، دبی ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، قبرس ، مالزی ، ترکیه ، امارات متحده عربی ، هلند ، تایلند ، چین ، ژاپن ، کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی و آماده نموده است . و همچنین با برگزاری دوره های تربیت مدرس آیلتس تاکنون اساتید زیادی را تعلیم و به آموزشگاهای معتبر زبان معرفی نموده است مقالات آموزش آیلتس و تافل دکتر کریمی...

 

خبرنامه سایت دکتر آرین کریمی

دریافت رایگان جدیدترین منابع آیلتس ، تافل و جی آر ای آخرین اخبار کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه سراسری ، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور.

عضویت
  • Dr.Arian karimi facebook
  • اتصال به oovoo
  • اتصال به اسکایپ

 
 

تماس در واتساپ

تماس در واتساپ